کاهش هزینه: علاوه بر راه اندازی کم هزینه سایت، دیگر لازم نیست که برای هر تغییری که می خواهید در سایتتان انجام دهید، به شرکت طراح سایت خود مراجعه کنید. وردپرس این امکان را به شما می دهد که هر زمان اراده کردید، تغییرات خود را درون وب سایتتان ایجاد کنید، مطالب جدید در سایت انشتار دهید ، کاربران خود را مدیریت کنید، به نظرات رسیدگی کنید و … .

ظاهر زیبا: در سطح اینترنت هزاران قالب مخصوص وردپرس وجود دارند که شما می توانید انتخاب کنید و روی سایت خود پیاده سازی و نصب کنید. اما وردپرس امکان اینکه قالب سفارشی خود را طراحی و استفاده کنید را نیز دارد. این عالیه!

مدیریت آسان: شما به راحتی می توان سایت خود را در هر جا که هستید، چه با کامپیوتر و چه با موبایل، سایت خود را مدیریت کنید و نیازی به هیچ گونه برنامه جانبی نداشته باشید.

ارتباط با شبکه‌های اجتماعی: وردپرس و افزونه‌های جانبی آن به شما این دسترسی را میدهند که بصورت خودکار سایت خود را به شبکه‌های اجتماعی بزرگ مانند توییتر، فیسبوک و اینستاگرام متصل کرده و مشتریان خود را از تغییرات سایت خود باخبر کنید.

سئو عالی: وردپرس به شدت به صورت استاندارد کد نویسی شده است تا سئو سایت شما را هر چه بیشتر بهبود ببخشد تا در نتایج گوگل بهترین جایگاه را داشته باشید. البته سئو فقط به سیستم مدیریت محتوای انتخابی شما محدود نمی شود و موارد زیاد دیگری نیز در این بخش سهیم هستند.

بروزرسانی رایگان: وردپرس یکی سیستم مدیریت محتوای کاملا رایگان است و بسیار در به روز رسانی و رفع مشکلات احتمالی فعال است. شما می توانید تمام این به روز رسانی ها را به صورت رایگان دریافت و با یک کلیک نصب کنید! فوق العادست!

امنیت: وردپرس از امنیت بسیار بالایی برخوردار است. اما به دلیل اینکه امنیت یک مسئله نسبی است و هیچ وقت صد در صد نخواهد بود، وردپرس هر روز مشکلات وردپرس را بررسی و زیر ذره بین قرا میدهد و در به روز رسانی ها رفع می کند. علاوه بر تیم وردپرس، برنامه نویس های زیادی در جهان هستند که روی امنیت وردپرس کار می کنند. علاوه بر اینکه وردپرس به خودی خود تا حد زیادی ایمن است، افزونه هایی برای ایمن تر کردن سایت نیز وجود دارد تا سایت خود را امن تر کنید.

انعطاف پذیری وردپرس: وردپرس، یکی از منعطف ترین سیستم های مدیریت محتوای جهان است که افراد خواهند توانست آن را برای کاربری دلخواه خود ویرایش کنند و لذت ببرید.

کاربرد های وردپرس:

پیش تر اشاره کردیم که وردپرس امکان راه اندازی انواع مختلف وب سایت ها را دارد.حالا چند مورد از آن ها را بیان می کنیم:

چرا وردپرس؟

امروزه به همه ثابت شده که وردپرس قدرتمند ترین سیستم مدیریت محتوا موجود است.

اگر شما به دنبال راه اندازی سایت جدیدی برای خود هستید و یا وبسایتی دارید که بسیار قدیمی و ناکارآمد شده است وردپرس راه حل مناسبی برایتان خواهد بود. امروزه سه نکته اصلی برای هر وبسایت با اهمیت است که وردپرس همه را در اختیار شما قرار میدهد:

  • سئو و سرعت مناسب
  • امکان ارتباط با شبکه‌های اجتماعی
  • نمایش صحیح در دستگاه‌های موبایل و تبلت

صاحبان وبسایت‌ها و مشاغل دوست ندارند که برای هر تغییر کوچک در سایت به شرکت طراح مراجعه کنند و در هر سال چندین بار برای بروزرسانی سایت خود هزینه کنند، بلکه در مقابل خواستار قدرت کنترل بیشتر بر محتویات سایت خود هستند. از این‌رو سادگی و قدرت بخش مدیریت وبسایت از اهمیت بالایی برخوردار است و دقیقا وردپرس همین کار را برای شما انجام می دهد و نشانه برتری وردپرس است.