گرافیست سایت،گرافیست وب کیست

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

گرافیست سایت – گرافیست وب کیست


 

چگونه یک گرافیست سایت حرفه ای باشیم

 

گرافیست عالی و حرفه ای باید کاتالوگ و نمونه هایی از عکس ها و تصاویر را برای خود داشته باشد. این عکس ها هر یک می تواند یک ایده ذهنی را در ذهن گرافیست ایجاد کند و همچنین در شرایط مرتبط کارایی لازمه را داشته باشد. دانلود تصاویر با کیفیت از اینترنت و همچنین سی دی ها از تصاویر گرافیکی که منحصر به گرافیست های حرفه ای هست را آیتم هایی خواهد بود که موجب الهام گیری می شود. تهیه نمونه کاراهای دیگر گرافیست ها نیز می تواند حس خلاقیت را بالا ببرد.

مطالعه نکات گرافیکی

خواندن و یادگرفتن نکات گرافیکی در خصوص مواردی همچون طراحی قالب ، طراحی بنر ، اسلایدر و غیره می تواند ذهن گرافیست را بیش از پیش در خصوص جزییات گرافیکی روشن نماید. مطلب های متعددی در زمینه گرافیک سایت منتشر میشود که نکات آموزشی در خصوص طراحی لوگو ، طراحی بنر ، همخوانی رنگ ها را بیان می نماید. دانستن این نکات گرافیست را با هوشیاری و آگهی بیشتر در خصوص علم طراحی و گرافیک رو به رو می کند.

 

فعالیت در انجمن های گرافیکی

مشاوره و هم فکری با دیگر گرافیست ها و همچنین مشاهده نمونه کارهای گرافیست ها در طراحی قالب و طراحی لوگو می تواند خلاقیت شما را افزایش دهد. شرکت در انجمن ها و فروم های (forum)گرافیکی موجب گردهم آمدن افراد در زمینه کاری یکسان می شود که ذهن شما را آماده انجام پروژه های گرافیکی می نماید.

 

نمونه گرافیکی در سایت های مشابه دیگر

شاید موردی توسط گرافیست ها انجام می شود این هست که نمونه کار انجام شده در سایت های خارجی را به واسط کلمات کلیدی مشابه با سایت را مشاهده می کنند. مشاهده سایت ها در زمینه کاری یکسان به زبان فارسی نیز اولین اقدامی است که هر گرافیست سایتی اعمال می نماید. این امر می تواند قدرت دید گرافیست را افزایش دهد.

 

منبع: آی سورنا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای تماس با مشاورین ما کلیک کنید